V.A. GALLERY: pon-pt (mon-fri): 8:00- 17:00

Polska, Wysogotowo - Poznań

Wierzbowa 162

+48 509 920 616

+48 511 101 200

ARTE FACTUM by Karol Bąk

ARTE FACTUM by Karol Bąk

 

🔥🔥🔥🔥Wielkie Odliczanie 🔥🔥🔥🔥🔥
⭐️⭐️⭐️ARTE FACTUM- Karol Bąk ⭐️⭐️⭐️
📢📢 14.09.19 📢📢 18:00📢📢 V.A. Gallery Poland

Już tylko dni dzielą Nas od wernisażu wystawy światowej sławy Artysty – Karola Bąka. Niewątpliwie największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia w historii V.A. Gallery Poland.

 

To znakomita okazja dla inwestorów i miłośników dzieł światowej sławy Artysty, którego twórczość reprezentuje Polskę na międzynarodowej arenie sztuki współczesnej. Obrazy Karola Bąka to nie tylko uczta dla oczu, ale również dobra i pewna lokata finansowa.

Szczegóły wydarzenia:

➡️Wernisaż wystawy „Arte Factum” będzie miał charakter zamknięty – informacje o zaproszeniach można uzyskać pod nr +48 509 920 616 / +48 511 101 200 / +48 512 207 200
➡️wystawa obejmie 22 nowe, nieprezentowane dotąd nigdzie obrazy, część z nich będzie można zobaczyć w sieci już przed wernisażem.
➡️z okazji wystawy ukaże się katalog obejmujący prace i informacje o Artyście
➡️ jeden z obrazów zostanie przekazany na aukcję, z której dochód zasili sekcję koszykarzy na wózkach KSS Mustang – Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, W aukcji będzie można wziąć udział osobiście – licytując z sali, przez telefon – po uprzednim zgłoszeniu tego faktu organizatorom, lub przez internet – po zarejestrowaniu się na stronie: https://onebid.pl/…/aucti…/966/lot/1/karol-bak-poslaniec-iii
➡️aukcję poprowadzi Paweł Wylegała – znany poznański prezenter i dziennikarz 🎤
➡️oprawę muzyczną, zapewni Jan Adamczewski , jeden z najzdolniejszych polskich saksofonistów 🎷 mający na swym koncie wiele spektakularnych sukcesów i współpracę z takimi Gwiazdami jak: Urszula Dudziak, Charito Vergara, Zbigniew Wodecki…
➡️z okazji wystawy zostanie skomponowany utwór, inspirowany jednym z obrazów Karola Bąka
➡️ powstanie też krótki film, z nowymi pracami Artysty i podkładem muzycznym „Martwe morze”- Krzysztofa Cugowskiego
➡️podczas wernisażu będzie okazja do degustacji włoskiej kawy i whisky
➡️z tej okazji na rynek trafi też limitowana seria szklanek do tego szlachetnego trunku, autorstwa Ikony polskiego kryształowego designu Sebastiana Pietkiewicza

Warto zapisać tą datę i śledzić działania V.A. Gallery Poland w świecie sztuki, bo są wydarzenia o których trzeba wiedzieć i na których warto bywać!

 

KAROL BĄK

Dostępny jest już kilp filmu, który powstaje w oparciu o nowe prace Artysty i  z wykorzystaniem utwóru „Martwe morze”- Krzysztofa Cugowskiego. Realizacja na zlecenie V.A. Gallery Poland.

 

 

Wystawa odbywa się w ramach cyklu „Mariaż sztuki z biznesem” i jest jednym z wydarzeń sezonu artystycznego w V.A. Gallery Poland. To kolejny rok spotkań ze znakomitą polską sztuką współczesną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data

Wrz 14 2019

Czas

18:00 - 18:00
Kategoria