Image Alt

Kalendarium 2023

Kalendarz Wydarzeń w V.A. Gallery Poland na 2023 roku, czyli daty do zapisania i zapamiętania, bo są wydarzenia o których trzeba wiedzieć i na których warto bywać. Nadchodzące 365 dni to w V.A. Gallery Poland kolejne realizacje w ramach mariażowych spotkań ze sztuką, Wielkie Nazwiska i to nie tylko w jej wnętrzach ale też i na paryskich salonach!

Do 31. marca można podziwiać ekspozycję stałą, do czego gorąco zachęcamy.

14. luty (wtorek) „Walentynki” zapraszamy na drugą RANDKĘ w ramach cyklu: „Romans ze Sztuką”. Tym wydarzeniem otwieramy dwunasty już rok działalności V.A. Gallery Poland.

09. mars (jeudi) ÉVÉNEMENT 2023, vernissage de l’exposition „Allusion – Illusion” avec Zofia Błażko, Paweł Kuczynski i Norbert Sarnecki au centre d’Art parisien, 59 Rivoli situé au coeur de Paris – à 500 metres du Musée du Louvre et 1200 mètres du Centre Pompidou. Le „59 Rivoli” est le troisième centre d’Art moderne le plus visité à Paris.

09. marca (czwartek) WYDARZENIE 2023 ROKU, wernisaż wystawy „Allusion – Illusion” z Zofią Błażko, Pawem Kuczynskim i Norbertem Sarneckim w paryskim centrum sztuki 59 Rivoli położonym w samych sercu Paryża – 500 metrów od Musée du Louvre i 1200 m od Centre Pompidou59 Rivoli jest trzecim, najchętniej odwiedzanym centrum sztuki nowoczesnej w Paryżu.

21. kwietnia (piątek) wernisaż wystawy „Energia emocji”Marcina Mikołajczaka, którego twórczość ściśle związana jest z podróżami po Świecie. Wystawa połączony zostanie z seansem światło-dźwięk.

19. maja (piątek) wernisaż wystawy prac Renaty Brzozowskiej. miłośniczki kobiecej magii i siły oraz hiszpańskiego tańca. Wydarzenie odbędzie się w ramach DNIA HISZPAŃSKIEGO w V.A. Gallery Poland.

16. września (sobota) „No Art No Design” – premiera projektu, łączącego design, kreowany przez materiały nawiązujące do natury, ze sztuką współczesną.

24. listopada (piątek) „Człowiek we wszechświecie” – magiczny i pełen tajemnic wernisaż wystawy prac Darii Wiercioch.