d

„Bella Italia – dlaczego malarz podróżuje?”

„Bella Italia – dlaczego malarz podróżuje?”

3 czerwca 2022 r. za sprawą prac Dariusza Żejmo, wernisaż wystawy „Bella Italia” przeniósł nas do czarownego świata Włoch!
Poza podziwianiem malarstwa, w tym dniu goście mogli degustować włoskie wino z winnicy Gennari oraz poznać tajniki tego cudownego kraju. Opowiedziała o nich Beata Wieliczko – wielka miłośniczka Włoch, zauroczona tym krajem od zawsze i dzielnie dzieląca swoje codzienne życie między Italią, a Polską.
Wystawa „Bella Italia” odbywa się w ramach Dnia Włoskiego w V.A. Gallery Poland, pod honorowym patronatem Konsulatu Republiki Włoskiej w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzin, wystawa trwa do 30 czerwca.
——————————————————–
Dariusz Żejmo – miłośnik włoskich klimatów, które Artysta z lubością przenosi na płótno. Zaprasza nas w podróż do tego przepełnionego zabytkami i przepięknymi krajobrazami, spowitego gorącym powietrzem i cudowną wodą kraju, z życzliwymi ludźmi, znakomitą kuchnią i dobrym winem.
——————————————————–
DZIĘKUJEMY Mistrzowi, Patronom wydarzenia i Wszystkim, którzy w tym dniu tak licznie odwiedzili V.A. Gallery Poland. Violetta Kowalczyk – właścicielka V.A. Gallery Poland.
—————————————————————————————————————————————————————————-
Wystawa jest już 73 spotkaniem ze znakomitą polską sztuką współczesną, organizowanym przez Naszą Galerię w ramach cyklu „Mariaż Sztuki z Biznesem”.
—————————————————————————————————————————————————————————-